Konfekcjonowanie produktów spożywczych

Konfekcjonowanie produktów spożywczych

Konfekcjonowanie towarów to nasza specjalność – szczególnie dobrze czujemy się w konfekcjach żywności, w których mamy też największe doświadczenie. Wiemy, jak powinno wyglądać profesjonalne konfekcjonowanie produktów spożywczych i pragniemy podzielić się z Wami wiedzą dotyczącą wyzwań z nim związanych. Zapraszamy do lektury!

Żywność niejedno ma imię

Produkty spożywcze są o tyle specyficzne, o ile wymagają przygotowywania zupełnie różnych, niepodobnych do siebie opakowań. Konfekcjonowanie produktów sypkich, takich jak mąki, płatki śniadaniowe czy przyprawy, wymaga dokładnego porcjowania i pakowania w folie zapobiegające przez zbryleniem w wyniku wilgoci. Kasze i ryże często potrzebują też dodatkowych folii z perforacją. Produkty płynne i półpłynne rządzą się zupełnie innymi prawami – niektóre mogą być sprzedawane jedynie w szklanych butelkach, inne przelewamy do plastikowych butelek i kanistrów, a jeszcze inne do różnego rodzaju słoiczków i kubeczków. Tak naprawdę, każdy produkt spożywczy wymaga od nas uruchomienia nowego procesu technologicznego.

Hala wielkich możliwości

Na www.konfekcjonowanie.pl oferujemy profesjonalne konfekcjonowanie artykułów spożywczych dowolnego rodzaju. Posiadamy zakład pod Krakowem, który pozwala nam na dopasowanie naszej oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W hali produkcyjnej, której efektywne działanie zawdzięczamy naszym zaangażowanym pracownikom, możemy pakować zarówno w folie, jak i kartony, pudełka plastikowe, słoiczki, butelki czy saszetki. Nowoczesny sprzęt i doskonała organizacja zakładu umożliwiają nam jednoczesne konfekcjonowanie kilku produktów. Producenci artykułów spożywczych znajdują u nas innowacyjne rozwiązania konfekcyjne, dzięki którym ich żywność zachowuje wysoką jakość aż do momentu otwarcia przez klienta. Nasi fachowi doradcy podpowiadają im także rozwiązania pozwalające na zredukowanie kosztów konfekcjonowania.

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne konfekcjonowanie artykułów spożywczych sypkich, płynnych i nietypowych. Proponujemy pakowanie różnego rodzaju produktów i wiele typów opakowań. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Innymi słowy, jesteśmy specjalistami, którym warto zaufać.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

5 + 5 =

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten post jako pierwszy.