Konfekcjonowanie zestawów

Konfekcjonowanie zestawów

Konfekcjonowanie zestawów oferowane przez naszą firmę obejmują m.in. tworzenie zestawów z gotowych produktów, gdy sytuacja lub plany sprzedażowe wymagają połączenia ze sobą asortymentu w celach promocyjnych, informacyjnych bądź innych. Tworzymy każdego typu zestawy, zarówno produktów indywidualnie łączonych w pakiety, jak też zestawów związanych z logistyką dostaw, harmonogramem i zawartością jednostkowych zamówień do rozległej sieci placówek/odbiorców. Sortujemy, pakujemy, oznaczamy, wysyłamy – dokładnie tak jak potrzebujesz.

Tworzymy zestawy promocyjne, sprzedażowe i inne.
Zapewniamy kompleksową logistykę dystrybucyjną.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Opinie klientów z Google Maps

 • review rating 5  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • review rating 5  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • review rating 5  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • review rating 5  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • review rating 5  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020

Darmowa Wycena

13 + 15 =