Pakowanie produktów

Usługowe pakowanie produktów dla firm

Branża spożywcza i kosmetyczna to jedne z najszybciej się rozwijających. Podążanie za nowymi technologiami oraz bieżącymi trendami w wielu kwestiach jest tu bardzo istotne. Dlatego bardzo cenimy sobie nasze rozbudowane zaplecze parku maszynowego oraz pracę naszych ekspertów, którzy zgłębiają tajniki związane z technologią pakowania i przechowywania produktów.

Kompleksowa obsługa

Lata doświadczenia oraz śledzenie innych pokrewnych branż, przyczyniły się do zdobycia szerokiej wiedzy w zakresie jakim jest pakowanie produktów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że pakowanie produktów płynnych nie jest dla nas żadnym problemem. Pomagamy także w wyborze odpowiednich opakowań – szklanych, plastykowych oraz innych, starając się dobrać je jak najlepiej zgodnie z państwa oczekiwaniami. Zajmujemy się także mieszaniem i mieleniem przypraw, wiedza ta przydaje się w kwestii jaką jest pakowanie produktów spożywczych i sypkich.

Z

Spakujemy każdy produkt w każdego typu opakowanie.

Z

Realizujemy zlecenie od zamówienia po finalną dostawę.

Z

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Pakowanie na zlecenie
Usługowe pakowanie produktów dla firm

Sortowanie i pakowanie – kompleksowa obsługa

Zależy Nam, żeby obsłużyć każdego klienta w sposób indywidualny. Współpraca z krajowymi i zagranicznymi markami nauczyła Nas nie tylko elastyczności, ale także kompleksowej obsługi. Poza sortowaniem i pakowaniem posiadamy także wiedzę na temat norm i przepisów, jakie muszą zostać spełnione, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi pakowanie artykułów spożywczych czy materiałów sypkich. Ponadto zajmujemy się także mieleniem kawy, która jest wykorzystywana w branży kosmetycznej, stąd postanowiliśmy pójść o krok dalej i zająć się pakowaniem kosmetyków. Przy tym procesie wykorzystujemy pakowanie ręczne w kartony, zgrzewanie oraz etykietowanie. Wszystko to, aby mogli Państwo otrzymać gotowy produkt. Duże zaplecze magazynowe pozwala nam na przechowywanie produktów zgodnie z zaleceniami oraz ich przeznaczeniem.

Pakowanie na zlecenie – zostaw to Nam

Niestandardowe materiały i kształty opakowań, nie są dla Nas żadnym problemem. Staramy się podążać za bieżącymi trendami i cały czas się doskonalić. Nasze maszyny są przystosowane tak, że pakowanie towarów do opakowań szklanych czy drewnianych, które są obecnie najczęściej wybierane, nie jest żadną przeszkodą.

Wiele możliwości w jednym miejscu

Pakowanie usługowe to tylko jedna z wielu rzeczy, które znajdują się w naszej ofercie. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą mielenia kawy czy mieszania przypraw, sortowania czy etykietowania. Taki wachlarz możliwości pozwala nam dobrać usługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a nam doskonalić się i zdobywać nową wiedzę.

Pakowanie towarów

Pakowanie towarów

Profesjonalne pakowanie towarów w folie, kartony, pudełka i inne opakowania.

Pakowanie kosmetyków

Pakowanie kosmetyków

Usługowe pakowanie kosmetyków oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji.

Pakowanie słodyczy

Pakowanie słodyczy

Proponujemy sprawne pakowanie słodyczy wyrobów takich jak cukierki.

Pakowanie w kartony

Pakowanie w kartony

Pakowanie w kartony, folie, pudełka, słoiczki, butelki oraz wiele, wiele innych.

Pakowanie materiałów sypkich

Pakowanie materiałów sypkich

Pakowanie materiałów sypkich, a także konfekcjonowanie przypraw.

Usługowe pakowanie w saszetki

Usługowe pakowanie w saszetki

Oferujemy usługowe pakowanie w saszetki inne niestandardowe opakowania.

Darmowa Wycena

7 + 11 =