Etykietowanie produktów spożywczych, kosmetyków, butelek oraz towarów nietypowych

Etykietowanie produktów

Etykietowanie produktu to jeden z elementów kreowania marki, dlatego podchodzimy do tego zadania tak, aby spełnić Państwa wszystkie oczekiwania. Dzięki zastosowaniu metody manufaktury, etykietowanie jest nie tylko wysokiej jakości, ale także pozbawione błędów. Setki tysięcy egzemplarzy, które wykonujemy każdego roku, są najlepszym dowodem zadowolenia klientów.

Etykietowanie butelek – od projektu do wykonania

Ponieważ zależy Nam na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, etykietowanie produktów to tylko efekt końcowy naszej współpracy. Zajmujemy się także kompleksowym projektowaniem i doborem materiałów. Chcemy wykorzystać Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i pomóc dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Tworzymy projekt od podstaw opierając się na Państwa sugestiach i lokalnej znajomości rynku. Materiały, z których wykonujemy etykiety dobieramy zgodnie z ich przeznaczeniem. Etykietowanie różnych form i kształtów, jak na przykład butelek pet czy butelek szklanych nie jest dla Nas żadnym problemem.

Etykietowanie butelek

Nowe technologie, czyli jak wygląda etykietowanie produktów

Dobór materiału, z którego będą przygotowane etykiety to jedno, ale ich idealne dopasowanie do kształtów to kolejny aspekt naszej pracy. Etykietowanie produktów spożywczych często jest sporym wyzwaniem, z którym świetnie sobie radzimy. Nowoczesne technologie oraz metoda manufaktury, pomagają przy tworzeniu idealnie dopasowanych etykiet.

Etykietowanie towarów zgodne z normami

Etykietowanie produktów spożywczych wiąże się często z koniecznością umieszczania tekstów w kilku językach. Nasza wiedza oraz ścisła współpraca z tłumaczami z pewnością pomoże zająć się procesem, jakim jest znakowanie produktów spożywczych. Liczne ustawy i przepisy, które regulują tematy takie jak etykietowanie żywności w ostatnich latach uległy zaostrzeniu. Ma to na celu zapobieganie złym praktykom i fałszowaniu rzeczywistych składów żywności. Przepisy te obejmują nie tylko skład, ale także oznakowanie oraz elementy, które muszą się znaleźć na etykiecie.

Etykietowanie produktów

Etykietowanie żywności

Żywność co rusz jest poddawana licznym badaniom i kontrolą, tak aby na półki sklepowe trafiały tylko produkty najwyższej jakości. Mając na uwadze dobro naszych Klientów oraz Nas samych jako konsumentów, dbamy o to, żeby na opakowaniu znalazły się wszystkie informacje. Ważne jest także to, aby były przejrzyste i łatwo dostępne. Skład produktów powinien być odpowiednio oznaczony, a data produkcji i ważności w dobrze widocznym miejscu. Sami jak konsumenci, wiemy na co zwracać uwagę.

Etykietowanie kosmetyków – tu liczy się wygląd

Branża kosmetyczna wymaga nie tylko rzetelnych informacji zgodnych z normami, ale także dużej spójności i elegancji wizualnej. Podczas zakupu kosmetyków wiele osób kieruje się wyglądem opakowania. Dlatego etykietowanie kosmetyków to proces doboru najwyższej jakości materiałów oraz takie umieszczenie etykiety, żeby opakowanie nie straciło na atrakcyjności. Jednocześnie taka etykieta musi zawierać wszystkie potrzebne informacje, aby produkt spełniał wszystkie wymagania formalne.

Etykietowanie towaru to nie tylko stworzenie projektu oraz wykonanie. Składa się na to praca wielu osób, tak, aby etykietowanie żywności zgodnie z przepisami UE spełniało wszystkie standardy. Warto więc zaufa naszemu doświadczeniu i powierzyć Nam do zadanie. Do realizacji każdego z projektów podchodzimy z równą pasją i zaangażowaniem. Szeroki wybór materiałów oraz indywidualnie tworzone projekty sprawiają, że z pewnością Państwo znajdą w naszej ofercie to, co spełni ich oczekiwania.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020

Darmowa Wycena

5 + 7 =