Konfekcjonowanie produktów sypkich

Dostarczanie wysokiej jakości produktów, ich uważna selekcja i w końcu konfekcjonowanie, to coś, czym zajmujemy się od lat. Zebrane w tej dziedzinie doświadczenie pozwoliło nam na możliwość zaoferowania aparatu usług wysokiej jakości. Staramy się ciągle rozwijać naszą ofertę tak, aby móc zaproponować Państwu kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.

Usługowe pakowanie produktów sypkich

Mąki, mieszanki przypraw, aromatyczne kawy – spakujemy dla Państwa każdy produkt zgodnie z oczekiwaniami. Pomożemy nie tylko dobrać najlepsze opakowanie, ale także stworzymy etykietę, zgodną ze wszystkimi wymogami. Pakowanie materiałów sypkich wymaga nie tylko precyzji podczas selekcji, ale także odmierzania i ważenia. Wszystkie produkty pakujemy na miejscu, a rozbudowane zaplecze technologiczne pozwala nam na sprawne realizacje.

Pakowanie materiałów sypkich, to usługi przeznaczone nie tylko dla dużych firm, ale także małych przedsiębiorstw. Kawa sygnowana logiem kawiarni będzie nie tylko świetnie prezentować się na sklepowej półce, ale stanowi też element kreowania marki. Konfekcjonujemy zarówno produkty dostarczane przez Państwa, ale także współpracujemy z lokalnymi dostawcami.

Szeroki wybór opakowań

Nie straszne nam niestandardowe kształty opakowań, zapakujemy każdy produkt zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Posiadamy szeroki wybór opakowań – metalowe, plastikowe, drewniane. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Szczelne opakowanie oraz przechowywanie produktów zgodnie z wymogami pozwala na zachowanie ich przez długi czas bez utraty jakości.

Konfekcjonowanie produktów sypkich wymaga od Nas wiedzy nie tylko z zakresu przechowywania i pakowania, ale także znajomości bieżących trendów oraz aktualnych przepisów.

Indywidualne projekty

Ponieważ dobrze, aby produkt przykuwał wzrok na sklepowych półkach, w naszej ofercie mamy także tworzenie i projektowanie etykiet oraz opakowań. Pakujemy dla dużych i małych przedsiębiorstw. Konfekcjonowanie materiałów sypkich to dziedzina, w której całe czas wprowadzamy nowe rozwiązania, zgodnie z bieżącymi trendami. Posiadamy rozbudowane zaplecze maszyn, które umożliwiają szybkie i sprawne sortowanie i pakowanie produktów sypkich.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak mielenie przypraw, konfekcjonowanie materiałów sypkich, konfekcjonowanie suplementów oraz wiele innych. Zajmujemy się także mieleniem kawy ze starannie wybranych ziaren. Zachęcamy do kontaktu w celu dobrania najszerszej oferty oraz skorzystania z opcji projektu etykiety.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020

Darmowa Wycena

12 + 15 =