Mielenie przypraw – stwórz swoją kompozycję

Specjalnie dla Państwa świadczymy usługi mielenia przypraw i składników mieszanek przyprawowych. Nasza oferta jest skierowana do producentów żywności, ale także średnich i małych przedsiębiorstw. Mielenie przypraw to tylko jedna z usług, które świadczymy. Poza tym wykonujemy także mielenie kaw czy ziaren zbóż. Zajmujemy się mieszaniem składników kosmetyków oraz suplementów diety. W trosce o najwyższą jakość usług staramy się cały czas rozwijać i poszerzać o kolejne branże.

Sprawdź naszą ofertę dla firm

Różne mieszanki – gramatury, pojemności i wielka różnorodność przypraw sprawiają, że każde zlecenie, które realizujemy jest inne. To właśnie ta odmienność sprawia, że nie tylko do naszych zadań podchodzimy z pasją, ale także z wielkim zaangażowaniem. Mielenie przypraw zgodnie z Państwa oczekiwaniami to nasza misja. I chociaż Kraków jest sercem naszego biznesu, to realizujemy zadania dla naszych Klientów z całej Polski. Bez względu na wielkość zlecenia i firmy, która powierza Nam to zadanie, do każdego podchodzimy z równie wielkim zaangażowaniem, chcąc wykorzystać dotychczasowe doświadczenie.

mielenie przypraw na zlecenie
usługowe mielenie przypraw

Indywidualne podejście – usługowe mielenie przypraw

Zajmujemy się nie tylko mieleniem przypraw, ale staramy się podejść do każdego Klienta kompleksowo. Współpracujemy z producentami żywności, jednak kierujemy się zasadą white label. Pozyskane podczas produkcji informacje zostawiamy dla siebie, zgodnie z klauzulą poufności. Dla firm jest to zabezpieczenie, że ich produkt będzie unikatowy na rynku. Kompleksowa obsługa obejmuje nie tylko mielenie, ale także na Państwa życzenie pozyskujemy składniki i zajmujemy się pakowaniem produktów. Współpracujemy z wieloma firmami i markami. Kraków i siedziba Granum Polska to miejsce, gdzie przy wykorzystaniu najnowszych technologii staramy się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania.

Skomponuj swój smak – mielenie przypraw na zlecenie

Ponieważ posiadamy kilka niezależnych linii produkcyjnych czas realizacji projektów znacznie się skraca. Obsługujemy z powodzeniem różne gałęzie rynkowe – od branży spożywczej, do kosmetycznej. Pomagamy w wyborze poszczególnych składników mieszanek, mielimy przyprawy, pomagamy. Zamówieniu lub wykonujemy usługi z produktów dostarczonych przez Państwa. Z równym zaangażowaniem oddajmy się projektom małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Granum to nie tylko nasza praca, to także miejsce, w które wkładamy wiele wysiłku, tak aby każdy z naszych Klientów otrzymał to, czego oczekuje.

Darmowa Wycena

3 + 12 =

Adres

ul. Składowa 24
30-010 Kraków

Telefon

+ 48 575 630 800

Email

ts@granum-polska.pl

NIP: 6751587055
Regon: 366848896

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.