Konfekcjonowanie ziaren

Wszelkiego rodzaju ziarna, mieszanki siewne czy te z roślin paszowych są wykorzystywane na co dzień nie tylko w rolnictwie i hodowli. Mieszanki zbóż są poddawane dalszej obróbce i trafiają na sklepowe półki pod postacią wielu produktów. Nasza firma od lat zajmuje się precyzyjnym ważeniem i pakowaniem tego typu produktów. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami, staramy się dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości.

Konfekcjonowanie nasion

Usługowe pakowanie ziaren to proces, którym zajmujemy się kompleksowo. Konfekcjonujemy zarówno ziarna dostarczone przez Państwa, jak i te, które sami możemy pozyskać. Kluczowym elementem podczas tego procesu jest wybranie tylko ziaren najwyższej jakości. Wiele lat naszej działalności na rynku zaowocowało nawiązaniem współpracy z lokalnymi dostawcami, którzy dostarczają ziarna zbóż czy często konfekcjonowane nasiona roślin strączkowych. Wybierając lokalnych dostawców nie tylko wspieramy lokalny biznes, ale także wybieramy dobre i sprawdzone produkty. Mieszanki siewne, paszowe – dla Państwa spakujemy wszystko.

Usługowe pakowanie ziaren

Posiadamy rozbudowany park maszynowy oraz lata doświadczenia w dziedzinie konfekcjonowania. Dzięki temu, wszystkie produkty sypkie czy płynne, które dla Państwa pakujemy, spełniają wszystkie normy. Nowoczesne zaplecze technologiczne, pozwala nam na sprawne i dokładne pakowanie. Warto także zaznaczyć, że szczelne przechowywanie produktu przekłada się na jego jakość.

Mieszanki ziaren najwyższej jakości

Precyzyjne ważenie i pakowanie ziaren z pewnością przekłada się na ich jakość oraz dłuższe zachowanie świeżości. Dobrze zapakowane ziarna, bez możliwości przedostania się wilgoci będą o wiele dłużej nadawały się do dalszego wykorzystania. Na życzenie klientów zajmujemy się także mieszaniem ziaren, które idealnie sprawdzają się jako pasza w wielu gospodarstwach. Pakujemy na indywidualne zlecanie, ale także zajmujemy się przygotowywaniem mieszanek do dalszej sprzedaży.

Szeroka oferta konfekcjonowania

Usługowe mieszanie ziaren dla firm, to tylko jedna z wielu dostępnych u nas opcji. Zajmujemy się także przygotowywaniem mieszanek roślin strączkowych i oleistych, mieszanek przypraw oraz konfekcjonowaniem płynów. Samo tłoczenie oleju wymaga specjalistycznej wiedzy, natomiast jego odpowiednie rozlewanie i pakowanie przedłuża jego przydatność. W naszej ofercie znajdą również Państwo przygotowywanie etykiet oraz oklejanie produktów. Na życzenie klienta przygotujemy projekt i zajmiemy się zleceniem kompleksowo.

Opinie klientów z Google Maps

 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020

Darmowa Wycena

13 + 10 =