Tłoczenie oleju na zlecenie

Tłoczenie oleju to proces wymagający nie tylko zaplecza technologicznego, ale także dużej wiedzy z tego zakresu. Nasza firma, od lat jest cenionym producentem zestawu zimnotłoczonych olejów spożywczych i tą wiedzę chcemy wykorzystać w realizacji Państwa zleceń. W swojej ofercie poza samym procesem jakim jest tłoczenie oleju, mamy także pomoc przy wyborze składników, które odgrywają tu dużą rolę. Rozbudowana infrastruktura naszej firmy, zapewnia najwyższą jakość wykonania. Tłoczenie oleju lnianego czy rzepakowego to zadanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Kompleksowa obsługa – tłoczenie oleju Kraków

Współpracujemy z licznymi dostawcami i producentami składników, dzięki czemu oferujemy usługi z najwyższej jakości produktów. Wspieramy lokalne przedsiębiorstwa, stawiając na dobre i lokalne produkty. Kierujemy się zasadą wysokiej jakości, która przekłada się na zadowolenie zarówno Państwa, jak i klientów. Starannie wybieramy składniki, oleje tłoczymy z lnu i rzepaku, wybieramy lokalnych i zaufanych dostawców, dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości wyrabianych przez nas olejów.

Tłoczenie oleju dla firm

Różne technologie

Tak naprawdę sam proces jakim jest tłoczenie oleju rozpoczyna się w momencie wyboru składników. Możemy zrobić to z tych dostarczonym przez Państwa, jak i zająć się tym kompleksowo – od wyboru, aż do gotowego produktu. Tłoczenie oleju na zimno wymaga zaplecza technologicznego, jakim dysponujemy oraz wiedzy z zakresu obróbki produktu. Poza tym, możemy dla Państwa także przygotować etykiety i oddać gotowy do dalszej dystrybucji produkt. Wykonujemy na życzenie projekty lub możemy umieścić dostarczone przez Państwa etykiety. Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie i bardzo indywidualnie. Dzięki temu możemy realizować naszą misję.

 

Usługowe tłoczenie oleju

Sortowanie, oklejanie, pakowanie – to także elementy naszej pracy. Dzięki temu, że posiadamy dużą powierzchnię magazynową oraz rozwinięty park maszyn, możemy obsłużyć Państwa kompleksowo. Rozlewanie i etykietowanie oleju na miejscu pozwoli Państwu zaoszczędzić dodatkowych kosztów związanych z transportem produktu w inne miejsce. Posiadamy wiedzę z zakresu wymaganych przepisów i norm, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że zarówno produkt jak i jego prawidłowe oznaczenia na etykiecie będą zgodne z wszystkimi wymaganiami. Nowe technologie jakie wykorzystujemy sprawiają, że możemy cały czas się rozwijać w branże jaką jest tłoczenie oleju na zimno Biznes ten to dla nas najlepszy dowód Państwa zadowolenia i zaufania.

Opinie klientów z Google Maps

 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

8 + 1 =