Konfekcjonowanie produktów niestandardowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo konfekcjonowanie ziaren, przypraw, mieszanek kawy czy nawet suplementów. Jednak, ponieważ posiadamy bogate zaplecze technologiczne, postanowiliśmy zająć się także usługowym pakowaniem produktów niestandardowych.

Artykuły kosmetyczne

Kosmetyki bardzo często kupujemy oczami. To jak prezentują się na sklepowej półce czy w Internecie, często decyduje o tym, czy skorzystamy z danej oferty. Dlatego podczas konfekcjonowania kosmetyków – żeli, kremów oraz innych, stawiamy nacisk na elementy wizualne. Na Państwa życzenie sprowadzamy opakowania i słoiczki o niestandardowych kształtach. Szklane, plastikowe, zakręcane, zgrzewane – rodzaj opakowania nie stanowi dla nas żadnego problemu. Precyzyjne odmierzanie oraz konfekcjonowanie pozwalają na przygotowanie produktu najwyższej jakości.

Konfekcjonowanie artykułów gospodarczych

Chemia gospodarcza to coś, co znajduje się w każdym domu. Coraz większą wagę przykładamy nie tylko co samego składu, ale także do opakowania, w jakim jest przechowywana. Na Państwa życzenie zajmiemy się konfekcjonowaniem tego typu produktów oraz odpowiednim doborem opakowań.

Nie tylko konfekcjonowanie

Nasza oferta to o wiele więcej niż tylko pakowanie produktów zgodnie z wymogami i przepisami, to także sam proces przygotowania wielu z nich. Zajmujemy się tłoczeniem olejów, mieszaniem przypraw czy nawet mieleniem kawy. Wszystko to, aby dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości. Pomagamy w dobraniu odpowiednich proporcji, jednocześnie zachowując w tajemnicy unikalne składy mieszanek naszych Klientów.

Wybór opakowań

Różne produkty wzmagają odpowiednich opakowań tak, aby zachować ich wysoką jakość przez jak najdłuższy czas. Nie da się ukryć, że obecnie wiodącym trendem są opakowania eko – szklane, tekturowe, drewniane. Sprowadzimy dla Państwa nie tylko tego typu opakowania, ale także możemy dobrać niestandardowe kształty. Produkt musi być zgodny z przepisami i normami, a samo opakowanie przyciągać wzrok kupującego.

Etykietowanie produktów

Ponieważ wiemy, jak ważna jest dla Państwa kompleksowa obsługa, proponujemy także oklejanie i etykietowanie produktów. Przygotowujemy opakowania zgodnie z Państwa wymaganiami oraz takie, które spełniają wszystkie normy i standardy. Mamy odpowiedni potencjał także w zakresie konfekcjonowania produktów niestandardowych, które wymagają zmiany opakowania lub jego gramatury, precyzyjnie etykietujemy, oznaczamy, sprowadzamy opakowania zgodne z wymogami klienta. Jesteśmy pod tym względem wyjątkowo elastyczni i otwarci na współpracę.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020

Darmowa Wycena

11 + 7 =