Konfekcja żeli do dezynfekcji

Konfekcja środków do dezynfekcji dla firm

Od wielu lat zajmujemy się konfekcjonowaniem różnych produktów – od sypkich poprzez płynne i oleiste. Swoją przygodę w branży zaczynaliśmy od konfekcjonowania produktów sypkich i wraz z rozwojem parku maszynowego oraz naszej wiedzy na ten temat poszerzaliśmy ofertę. Stąd w naszej ofercie jest także dostępne konfekcjonowanie środków do dezynfekcji.

Konfekcja żeli do dezynfekcji

Zachowanie standardów higieny osobistej oraz związanego z tym bezpieczeństwa powinno być dla nas zawsze priorytetem. Środki i żele dezynfekujące są używane nie tylko w szpitalach, przychodniach, ale także coraz częściej pojawiają się w miejscach, gdzie przewija się sporo osób. Montowane na dworcach, lotniskach, w dużych sklepach, mają Nam pomóc w walce z przenoszeniem chorób i zarazków. Niejedna osoba na także taki żel w torebce czy plecaku. Używamy ich sporo, a im większa nasza świadomość na tematy związane z bezpieczeństwem zdrowia, tym więcej.

Kompleksowe konfekcjonowanie środków do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji mają na ogół żelową konsystencję i są dostępne w pojemnikach o różnych rozmiarach. Od 5 litrowych baniaków, aż do małych, często noszonych w torebkach buteleczek. Zajmujemy się nie tylko konfekcjonowaniem, ale także na Państwa życzenie sprowadzimy i dostosujemy dowolne opakowanie. Plastikowe, szklane, zakręcane z dozownikiem – żadne nie stanowi dla nas problemu. Rozlewamy produkty do każdego rodzaju opakowań.

Sam proces rozlewania środków do dezynfekcji wymaga nie tylko dobrego zaplecza maszyn, ale także wiedzy z zakresu jego szczelnego i bezpiecznego przechowywania. Od wielu lat zajmujemy się także konfekcjonowaniem chemii i kosmetyków. Szczelne i poręczne opakowanie jest w tym przypadku bardzo ważne. Poza samym konfekcjonowaniem zajmujemy się także etykietowaniem produktów.

Etykietowanie żeli do dezynfekcji

Możemy etykietować opakowania materiałami dostarczonymi od Państwa lub zaproponować projekt. W przypadku środków do dezynfekcji istotne są takie informacje jak skład i termin przydatności oraz wszystkie normy i atesty, które pozwalają na sprzedaż produktu. Produkty opatrzone w etykiety mogą Państwo dowolnie dystrybuować.

Ponieważ wiemy jak ważne jest dla Państwa kompleksowe podejście, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Pomagamy nie tylko dopasować opakowania, ale także możemy zająć się etykietowaniem oraz dystrybucją towaru. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

10 + 8 =