Konfekcjonowanie olejów spożywczych

Jedną z usług, które świadczymy się konfekcjonowanie olejów spożywczych. W zależności od tego, z czego dany olej jest tłoczony, należy dobrać odpowiednią metodę jego przygotowania. Nierafinowanej oleje spożywcze są wykorzystywane na szeroką skalę w gastronomii oraz dostępne w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Kompleksowa usługa

Ponieważ wiemy, jak ważna jest kompleksowa obsługa, zajmujemy się nie tylko przygotowaniem oleju, ale także jego konfekcjonowaniem, przygotowaniem opakowań oraz etykiety. Tłoczymy oleje zarówno z ziaren wybranych j dostarczonych przez Państwa, jak i sami przez lata zgromadziliśmy szereg dostawców lokalnych, którzy zapewniają dostawę surowców najwyższej jakości. Sam proces tłoczenia jest zależny od surowca oraz przeznaczenia tłoczonego oleju.

Różne opakowania

Nie da się ukryć, że obecnie największym trendem są tworzywa, które nadają się do recyclingu i wielokrotnego wykorzystania. Oleje na Państwa życzenie przelewamy do metalowych puszek czy szklanych butelek. Dowolna pojemność (od 10 do 5000 ml) sprawia, że możemy idealnie dopasować produkt do Państwa potrzeb. W naszej ofercie posiadamy także pojemniki plastikowe.

Pakowanie olejów spożywczych to proces, który wymaga sporej wiedzy z zakresu samego przygotowania – czyli tłoczenia, oraz później odpowiedniego przechowywania. Naszą wiedzę z tej dziedziny chcemy wykorzystać podczas realizacji Państwa zamówień. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze surowce oraz dedykowane opakowania.

Indywidualne projekty

Współpracujemy z szeregiem grafików, którzy na Państwa życzenie przygotują projekty etykiet, a my zajmiemy się etykietowaniem wybranych opakowań. Etykiety uwzględniają wszystkie informacje zgodne z obecnymi przepisami i normami. Sama etykieta poza najważniejszymi informacjami odnośnie składu, powinna także przyciągać wzrok. Umieszczenie na niej loga firmy w widocznym miejscu jest istotnym elementem kreowania marki.

Wybór surowca, tłoczenie, konfekcjonowanie, a także etykietowanie oraz dostarczenie produktów, sprawiają, że w jednym miejscu mogą Państwo otrzymać gotowy produkt. Czas realizacji ustalamy indywidualnie.

Kompleksowa pomoc

Wybierając Naszą firmę, wybieracie Państwo wysoką jakość produktu. Posiadamy rozbudowane zaplecze maszyn, które pozwala nam na nowoczesne i szybkie realizowanie zamówień. Na Państwa życzenie okleimy produkt etykietą, którą przygotujemy lub wykorzystamy udostępnione przez Państwa etykiety. Stawiamy na wysoką jakość, lokalne produkty oraz kompleksową obsługę.

Darmowa Wycena

4 + 11 =