Konfekcjonowanie płynów

Konfekcjonowanie płynów w zależności od jego rodzaju wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu odpowiedniego przygotowania i przechowywania. Konfekcjonowaniem różnego typu płynów zajmujemy się od lat, a zgromadzone w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zachowanie najwyższej jakości pakowanych cieczy.

W zależności od rodzaju i gęstości płynu ważne jest nie tylko dobranie odpowiedniej metody konfekcjonowania, ale także opakowania, które pozwoli na zachowanie świeżości produktu przez długi czas. Innego podejścia wymagają płyny takie jak oleje, innego substancje zawiesinowe, jeszcze innego środki kosmetyczne.

Konfekcjonujemy wszystkie płyny

Zajmujemy się konfekcjonowaniem wszelkiego typu roztworów wodnych, syropów, zawiesin, roztworów emulsyjnych i alkoholowych. Pakujemy zarówno produkty przeznaczone do sprzedaży hurtowej jak i detalicznej. Dobieramy dedykowane opakowania oraz na życzenie klienta możemy także przygotować nie tylko etykiety, ale zająć się także procesem dystrybucji.

Odpowiedni dobór opakowań pozwala nie tylko na estetyczne prezentowanie produktu, ale przede wszystkim na przechowywanie go zgodnie z normami i przepisami oraz przedłużenie jakości produktu. Nie boimy się wyszukanych kształtów i rozmiarów, napełniamy opakowania dostarczone przez Państwa, ale także sami oferujemy różne rozwiązania. Nalewamy do butelek, kartonów, zgrzewamy także produkty oraz dobieramy odpowiednie nakrętki.

Pakowanie płynów wymaga nie tylko wiedzy z zakresu jego przechowywania, ale także umiejętnego i szczelnego zapakowania. Zajmujemy się zgrzewaniem oraz korkowaniem różnych opakowań. Produkty, które konfekcjonujemy mogą być rozlewane do butelek szklanych, plastikowych, a także innego typu opakowań.

Pakowanie kosmetyków

Konfekcjonowanie cieczy, to także rozlewanie i pakowanie kosmetyków oraz środków higienicznych oraz chemicznych. Te produkty muszą być nie tylko odpowiednio zabezpieczone, ale także przechowywane. Często opakowania są jeszcze dodatkowo zabezpieczone folią. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz zaplecze technologiczne, które umożliwiają Nam szybkie i skutecznego konfekcjonowanie.

Usługowe konfekcjonowanie cieczy

Poza produktami spożywczymi, konfekcjonujemy także zawiesiny oraz inne ciecze, które pakujemy zgodnie z Państwa życzeniem. Ponieważ cenimy sobie Państwa komfort oraz staramy się kompleksowo podejść do realizacji każdego zlecenia, oferujemy także etykietowanie. Możemy sami zaprojektować etykietę, lub umieścić na opakowaniu dostarczony przez Państwa projekt.

Opinie klientów z Google Maps

 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

3 + 9 =