Wydobądź z ziaren najlepsze, czyli mielenie kawy

Choć z pozoru może się wydawać, że to nic skomplikowanego, to mielenie kawy ma ogromny wpływ na jej jakość, moc i smak. Sam proces mielenia jest jednym z najważniejszych etapów powstawania tego napoju. Grubość po zmieleniu powinna być dostosowana do sposobu jej parzenia oraz od tego w jakim urządzeniu będzie przygotowywana. W zależności od typu ekspresu czy zaparzacza, należy odpowiednio dobrać gramaturę i jej wielkość, tylko dzięki temu możemy wydobyć z ziarna kawy to co najlepsze.

Kompleksowe mielenie kawy dla firm

Ciągle staramy się uczyć nowych rozwiązań i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzać naszą ofertę. Mielenie mieszanek przypraw było tym, od czego nasza przygoda w tej branży się rozpoczęła. Ale w Granum Kraków chcemy ciągle się doskonalić i uczyć nowych rozwiązań, stąd też krok dalej – rozwinięcie oferty także o mielenie kawy. Mielimy ziarna dostarczone przez Klientów lub także pomagamy od początkowego etapu, czyli wyboru i sprowadzenia ziaren. Wybieramy tylko te najwyższej jakości, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający miłośnicy kawy zachwycą się jej aromatem.

Mielenie kawy na zlecenie

Od wyboru do produkcji, czyli usługowe mielenie kawy

W swojej ofercie poza mieleniem kawy oraz pakowaniem, świadczymy także kompleksową pomoc przy wyborze oraz sprowadzeniu ziaren. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy przy jej mieleniu sprawiają, że z każdego ziarna staramy się wydobyć to co najlepsze. Nasza oferta jest skierowana do firm, które działają nie tylko w branży spożywczej, ale także kosmetycznej. Kawa jest bowiem popularnym składnikiem wielu kosmetyków, a jej dobroczynne działanie na skórę jest znane nie od dziś. Sam proces obróbki ziaren oraz dobranie odpowiedniej grubości po zmieleniu jest tu bardzo istotny. Serce naszego biznesu to Kraków – tu powstają nowe mieszanki i unikalne smaki, jednak świadczymy usługi dla klientów z całej Polski.

Mielenie kawy na zlecenie

Prowadzą Państwo małą kawiarnię i marzą o autorskiej recepturze? Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy to każdego zadania, bez względu czy dotyczy małej firmy czy prężnie działającej sieciówki. Do mielenia kawy podchodzimy z pasją, a w połączeniu z najnowszymi technologiami, możemy dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Współpraca z licznymi firmami pozwoliła nam zgłębić tajniki tego cudownego ziarna – od momentu jego wyboru, poprzez dopasowanie grubości mielenia. Dla Państwa chcemy ciągle się rozwijać i współpracować z Klientami, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu.

Opinie klientów z Google Maps

 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

9 + 13 =