Wydobądź z ziaren najlepsze, czyli mielenie kawy

Choć z pozoru może się wydawać, że to nic skomplikowanego, to mielenie kawy ma ogromny wpływ na jej jakość, moc i smak. Sam proces mielenia jest jednym z najważniejszych etapów powstawania tego napoju. Grubość po zmieleniu powinna być dostosowana do sposobu jej parzenia oraz od tego w jakim urządzeniu będzie przygotowywana. W zależności od typu ekspresu czy zaparzacza, należy odpowiednio dobrać gramaturę i jej wielkość, tylko dzięki temu możemy wydobyć z ziarna kawy to co najlepsze.

Kompleksowe mielenie kawy dla firm

Ciągle staramy się uczyć nowych rozwiązań i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzać naszą ofertę. Mielenie mieszanek przypraw było tym, od czego nasza przygoda w tej branży się rozpoczęła. Ale w Granum Kraków chcemy ciągle się doskonalić i uczyć nowych rozwiązań, stąd też krok dalej – rozwinięcie oferty także o mielenie kawy. Mielimy ziarna dostarczone przez Klientów lub także pomagamy od początkowego etapu, czyli wyboru i sprowadzenia ziaren. Wybieramy tylko te najwyższej jakości, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający miłośnicy kawy zachwycą się jej aromatem.

Mielenie kawy na zlecenie
Mielenie kawy dla firm

Od wyboru do produkcji, czyli usługowe mielenie kawy

W swojej ofercie poza mieleniem kawy oraz pakowaniem, świadczymy także kompleksową pomoc przy wyborze oraz sprowadzeniu ziaren. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy przy jej mieleniu sprawiają, że z każdego ziarna staramy się wydobyć to co najlepsze. Nasza oferta jest skierowana do firm, które działają nie tylko w branży spożywczej, ale także kosmetycznej. Kawa jest bowiem popularnym składnikiem wielu kosmetyków, a jej dobroczynne działanie na skórę jest znane nie od dziś. Sam proces obróbki ziaren oraz dobranie odpowiedniej grubości po zmieleniu jest tu bardzo istotny. Serce naszego biznesu to Kraków – tu powstają nowe mieszanki i unikalne smaki, jednak świadczymy usługi dla klientów z całej Polski.

Mielenie kawy na zlecenie

Prowadzą Państwo małą kawiarnię i marzą o autorskiej recepturze? Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy to każdego zadania, bez względu czy dotyczy małej firmy czy prężnie działającej sieciówki. Do mielenia kawy podchodzimy z pasją, a w połączeniu z najnowszymi technologiami, możemy dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Współpraca z licznymi firmami pozwoliła nam zgłębić tajniki tego cudownego ziarna – od momentu jego wyboru, poprzez dopasowanie grubości mielenia. Dla Państwa chcemy ciągle się rozwijać i współpracować z Klientami, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu.

Darmowa Wycena

13 + 8 =

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.