Nasze specjalizacje

Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu przez nas w prowadzeniu własnej działalności produkcyjnej, sprzedażowej i dystrybucyjnej, masz pewność, że rozpoczynając z nami współpracę – podejmujesz ją z profesjonalistami, którzy dobrze znają realia, potencjał oraz ograniczenia związane z codziennym funkcjonowaniem firmy konfekcjonującej.

Znajomość ograniczeń konfekcjonowania ma szczególne znaczenie: sprawiła bowiem, że wypracowaliśmy szereg własnych, unikalnych metod realizacji prac w sposób terminowy i wyjątkowo wydajny. Niezależnie czy wykonujemy zlecenia metodą manufaktury, czy maszynowo, zawsze wiemy, jak zrobić więcej w tym samym czasie.

Wszystkiego nauczyliśmy się na własnych błędach. I bardzo sobie cenimy nasze błędy z przeszłości: to one przyczyniły się do podniesienia efektywności, ulepszenia technik i warsztatu pracy, stworzyły i zintegrowały zespół ludzi, którym teraz niestraszne są nawet najbardziej złożone zlecenia. To nasz unikalny i bardzo wartościowy kapitał.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie firmę kosmetyczną i spożywczą, w której Twoją rolą będzie tylko weryfikowanie wpływów i stworzenie systemu sprzedaży. Całą resztą, od produkcji, przez pakowanie, etykiety (nawet obsługę marketingową) po dystrybucję produktów do punktów zbytu możemy wykonać za Ciebie i dla Ciebie. Jeśli tylko chcesz.

Mamy niebagatelne doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług na rzecz sklepów internetowych oraz ogólnie pojętej branży e-commerce. Nic nas nie zaskakuje ani nie zniechęca. Pomagamy tworzyć i rozwijać niejeden biznes oparty na sprzedaży przez internet – produktów w pełni tworzonych w naszych halach produkcyjnych.

Mamy zespół profesjonalnych grafików, którzy stworzą dla Ciebie atrakcyjne wzory etykiet, mamy tłumaczy kliku języków, pomocnych w przetłumaczeniu ich treści, mamy zaprzyjaźnione drukarnie, w których na starcie korzystasz z naszego stałego rabatu na realizowane zlecenia druku. Mamy również wielu innych sprawdzonych dostawców.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, naszą praktyką i wiedzą. Chętnie oddamy do Twojej dyspozycji nasze profesjonalne zespoły fachowców w zakresie konfekcjonowania. Chętnie podpowiemy, co zrobić, jak to zrobić (i dlaczego właśnie z nami po prostu Ci się to opłaca). Jesteśmy do Twojej dyspozycji już dzisiaj!

NIE CZEKAJ, ZADAJ NAM PYTANIE JUŻ TERAZ – MIŁO CIĘ ZASKOCZYMY. ☺

Darmowa Wycena

4 + 6 =