Pakowanie kosmetyków

Często to nie skład, ale wygląd produktu sprawia, że sięgamy po niego na sklepowej półce. Pakowanie kosmetyków to jednak proces, który wymaga nie tylko dużej znajomości konfekcjonowania, ale także wszystkich norm i przepisów, które muszą zostać spełnione.

Wiele możliwości

Po wielu latach doświadczenia w dziedzinie konfekcjonowania produktów sypkich, mieszanek ziaren i kaw, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność także o usługi pakowania kosmetyków. Bogate zaplecze maszynowe oraz znajomość rynku sprawiają, że nie tylko konfekcja kosmetyków jest dla Nas prostym zadaniem, ale także pozwala Nam na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Dowolna forma opakowania

Kosmetyki co specyficzne produkty. Tu bardzo często wygląd decyduje o tym, czy zdecydujemy się na zakup danego produktu czy nie. Dlatego jesteśmy bardzo elastyczni w wykonywanych przez nas rozwiązaniach. Kosmetyki konfekcjonujemy do opakowań plastikowych, szklanych, tubek, zakręcanych pojemniczków i wielu innych. Nie tylko zajmujemy się ich konfekcjonowaniem, ale także na życzenie klienta dowolnie spakujemy jego produkt, tak aby prezentował się on jak najlepiej oraz żeby jego składniki nie straciły na wartości podczas przechowywania.

Pakujemy do małych oraz większych opakowań, zachowując jednocześnie pełną ostrożność oraz dbając o szczelne zamknięcie. Sam kształt i rozmiar nie stanowią dla nas żadnego problemu. Śledzimy na bieżąco trendy i staramy się dopasować do nich także nasze produkty – szklane słoiczki czy korkowe zakrętki to ostatnio najmodniejsze rozwiązania. Jednak nie ograniczamy się tylko do nich. Samo konfekcjonowanie z uwagi na różną gęstość produktu wymaga odpowiedniego przygotowania oraz pakowania.

Etykietowanie kosmetyków

Ponieważ wiemy, jak cenią sobie Państwo kompleksową obsługę poza pakowaniem produktów, proponujemy także jego etykietowanie. Możemy wykorzystać Państwa projekt lub sami zaproponować nasze wykonanie. Etykieta powinna być spójna z wyglądem produktu, ale także zawierać wszystkie wymagane informacje, począwszy od tych o składzie, przez te o dacie produkcji i terminie przydatności.

Branża kosmetyczna od kilku lat przeżywa prawdziwy rozkwit. Coraz więcej pieniędzy wydajemy na produkty, które nie tylko służą do podstawowej pielęgnacji, ale także takie, które zapewnią nam lepszy wygląd. Dlatego warto, aby te produkty wyróżniały się spośród innych niecodziennym opakowaniem. Staramy się podążać za bieżącymi trendami, ale także sami proponujemy nowatorskie rozwiązania.

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten post jako pierwszy.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020

Darmowa Wycena

5 + 1 =