Konfekcjonowanie ulotek

Nasza firma od lat specjalizuje się w konfekcjonowanie różnego typu materiałów i produktów – od spożywczych, poprzez kosmetyki oraz wiele innych. Ponieważ zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi o konfekcjonowanie ulotek.

Przygotowanie od A do Z

Materiały reklamowe możemy wydrukować zgodnie z dostarczonym przez Państwa projektem lub sami możemy przygotować projekt i po jego akceptacji przystąpić do druku oraz dalszej dystrybucji. Ulotki reklamowe w tradycyjnej papierowej formie wciąż są jedną z najlepszych form docierania do klienta. Od lat to rozwiązanie to się świetnie sprawdza i nawet rozwój Internetu oraz zwiększenie jego zasięgu nie sprawiły, że ta metoda przestała być opłacalna.

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa projekt zgodny z oczekiwaniami. Warto, aby taka forma była nie tylko ciekawa i atrakcyjna dla odbiorców, ale także, żeby wyróżniała się na tle innych reklamodawców. 

Niestandardowe formaty pakowanych ulotek

Oferujemy nie tylko przygotowanie projektu oraz druk na profesjonalnych urządzeniach, ale także chętnie służymy radą choćby przy wyborze formatu czy gramatury papieru, na jakim ma być przygotowany wydruk. Żaden kształt i format nie stanowią dla nas problemu. Poza wydrukiem zajmujemy się także dalszą dystrybucją materiałów, tak aby zaoszczędzić Państwa czas. Pakowanie ulotek odbywa się zgodnie ze wszystkimi ustaleniami z Klientem.

Spakowane gotowe zestawy

Poza drukiem ulotek przygotowujemy także zestawy składające się z wielu materiałów i pakujemy je w gotowe pakiety. Ofoliowane i zabezpieczone w idealnym stanie dostarczymy wszędzie tam, gdzie Państwo sobie życzą. Konfekcjonowanie materiałów, w tym pakowanie ulotek reklamowych to z naszej strony gwarancja wysokiej jakości oraz przystępnej ceny. Dokonujemy bezpłatnej wyceny zleconych przez Państwa prac, a także zajmujemy się tym zadaniem kompleksowo – od etapu projektu, poprzez realizację oraz dystrybucję. 

Konfekcjonowanie towarów to proces, który wymaga nie tylko odpowiedniego zaplecza maszyn, ale także sporej wiedzy w tej dziedzinie. Dzięki temu możemy nie tylko zoptymalizować koszty, ale także zdecydowanie przyspieszyć samą realizację. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami dedykowanymi do konfekcjonowania żywności czy kosmetyków. We własnym zakresie przygotowujemy i drukujemy etykiety, dbając o to, żeby spełniły wszystkie wymogi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą i skorzystania z indywidualnie dobranego pakietu rozwiązań.

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Oceń ten post jako pierwszy.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

2 + 13 =