Konfekcjonowanie perfum

Tworzenie perfum jest niełatwym zadaniem. Wiele charakterystycznych zapachów istnieje od lat na rynku i ma stałe grono swoich fanów. Dlatego tworzenie kompozycji zapachowych musi odbywać się z połączenia wysokiej jakości składników i pasji. 

Rozlewanie unikatowych kompozycji perfum

Świadczymy kompleksowe usługi konfekcjonowania perfum zgodnie z dostarczoną przez Państwa recepturą lub na życzenie przygotowujemy własne propozycje. Receptury zachowujemy w ścisłej tajemnicy, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że wasza mieszanka zapachów będzie jedyna i wyjątkowa. 

Proces pakowania

Samo mieszanie perfum to jedna, ale tak przygotowaną mieszankę należy jeszcze odpowiednio przelać i zapakować. Opakowanie musi być szczelne i przedłużać trwałość perfum. Niestandardowe kształty, buteleczki z atomizerem czy bez – żadne opakowanie nie stanowi dla nas problemy. Pomożemy nie tylko dobrać najlepsze, ale chętnie zaproponujemy niestandardowe kształty i pojemności, tak aby Państwa produkt wyróżniał się na rynku.

Gotowe perfumy

Poza rozlewaniem perfum w zakres konfekcjonowania mieści się także usługa etykietowania. Nie tylko przygotujemy indywidualny projekt, ale także podejmiemy się jego realizacji i oklejenia buteleczek, tak aby oddać Państwo w pełni gotowy projekt. Etykiety muszą być nie tylko atrakcyjne graficznie, ale także zawierać odpowiednie informacje i być przejrzyste. Często to wygląd produktu decyduje o tym, czy trafi on do naszego koszyka.

Precyzja i dokładność w konfekcji perfum

Bogate zaplecze maszyn oraz wiele lat doświadczenia pozwoliły nam na szybkie realizowanie zleconych przez Państwa projektów. Jednak konfekcjonowanie kosmetyków czy perfum wymaga dużej dokładności. Nowoczesne urządzenia, z jakich korzystamy, pozwalają nam na szybkie i dokładne pakowanie towarów. Jesteśmy w kontakcie z Państwem od etapu projektu i wyceny, czuwając podczas realizacji i w końcu podczas dalszej dystrybucji. Możliwość zlecenia tych zadań naszej firmie to nie tylko oszczędność i brak konieczności budowania kolejnego działu w firmie, ale także gwarancja, że zlecenie zostanie zrealizowane najlepiej jak potrafimy.

Różne projekty opakowań

Poza konfekcjonowaniem i pakowaniem zajmujemy się także drukowaniem materiałów reklamowych oraz kartonowych opakowań. W przypadku perfum warto zastanowić się, czy taki dodatkowy kartonik nie będzie dobrym rozwiązaniem. Ładnie zapakowane produkty sprawiają, że klienci częściej sięgają po nie na sklepowych półkach, a co za tym idzie, ich sprzedaż wzrasta.

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Oceń ten post jako pierwszy.

Opinie klientów z Google Maps

 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020
 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020

Darmowa Wycena

8 + 12 =