Konfekcjonowanie dzianin

Konfekcjonowanie to kompleksowa usługa, która polega na przygotowaniu, pakowaniu i rozprowadzeniu do dalszej dystrybucji materiałów. Sortowanie, pakowanie, etykietowanie – to tylko niektóre z wykonywanych czynności Dzięki temu, że mogą Państwo skorzystać z naszych usług, nie ma konieczności tworzenia w firmie nowych działów, inwestowania w specjalistyczne maszyny czy czuwania nad całym procesem.

W przypadku dzianin konfekcjonowanie polega na starannym spakowaniu materiałów, które potem posłużą do wytwarzania ubrań. Takie zadanie wymaga nie tylko dużej kreatywności w zakresie projektowania, ale także specjalistycznych urządzeń, które pozwolą na ich realizację. Niestandardowe zlecenia nie są dla nas żadną przeszkodą.

Indywidualne projekty opakowań

Nasze usługi produkcji oraz konfekcjonowania wykonujemy zgodnie z Państwa wytycznymi. Na życzenie klienta możemy także przygotować projekt oraz pomóc w dobraniu choćby materiałów czy rodzaju wykończenia dzianin. Pakowanie odbywa się z dbałością o towar i dobrze zabezpieczony przekazujemy do dalszej dystrybucji zgodnie z Państwa życzeniami.

Liczy się jakość opakowania nie tylko to, co w środku

Na rynku w każdej branży warto się wyróżniać wysoką jakością, dlatego opakowania, w jakie konfekcjonujemy, cechują się trwałością. Podczas przygotowania krojów oraz ich obszycia dbamy o nienaganną precyzję. Bogate zaplecze maszyn oraz wiele możliwości ich konfiguracji sprawiają, że nawet najbardziej wyszukany projekty nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Jedno miejsce wiele możliwości

Poza pakowaniem produktów w naszej ofercie znają Państwo także wiele innych usług, które warto ze sobą połączyć. Na Państwa życzenie nie tylko sortujemy oraz pakujemy materiały, ale także zajmujemy się etykietowaniem czy oznaczaniem towarów. Dodatkowo zajmujemy się także drukowaniem ulotek oraz broszur, przez co w jednym miejscu mogą Państwo kompleksowo przygotować produkty do dalszej dystrybucji. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i na każdym etapie prac jesteśmy z Państwem w kontakcie. Nasi specjaliści dbają o to, żeby Państwa produkty wyróżniały się na rynku pod kątem jakości oraz przyciągały oko klienta na sklepowych półkach. Na życzenie klientów przygotowujemy darmową wycenę i staramy się, aby czas realizacji poszczególnych zleceń był możliwie jak najkrótszy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania kompleksowo z kilku usług, dzięki czemu dopilnujemy każdy szczegół pakowania dla Państwa produktów.

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Oceń ten post jako pierwszy.

Opinie klientów z Google Maps

 • Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  2 marca 2020
 • Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  18 lipca 2020
 • Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  16 lipca 2020

Darmowa Wycena

11 + 11 =