W kraju i na świecie

Konfekcjonujemy produkty dla znanych marek oraz mniej znanych klientów indywidualnych. Od lat współpracujemy z najlepszymi.

Konfekcjonowanie produktów wykonujemy dla wielu krajowych przedsiębiorstw i europejskich organizacji. Spełniamy najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe, zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej oraz najlepszą praktyką biznesową na świecie.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie konfekcjonowania produktów pozwala nam cieszyć się opinią rzetelnego partnera w biznesie. To stanowi dla nas nadrzędną wartość – chcemy przyczyniać się do sprawnego funkcjonowania wielu firm, nie tylko własnej.

Znajomość rynku oraz oczekiwań klientów pozwalają nam dopasować rozwiązania do każdego typu wymogów i potrzeb. Wiemy, że wszystkie zlecenia wymagają indywidualnego podejścia. I właśnie w taki sposób je traktujemy: zawsze indywidualnie.

Każdego miesiąca z różnych zakątków świata i kraju przybywają do nas surowce do konfekcjonowania – przywożone przez łańcuch TIR-ów lub dostarczane własnoręcznie przez klienta w niewielkim opakowaniu zbiorczym. Każde traktujemy z tą samą dbałością.

Produkty spożywcze: oleje, suplementy, ziarna, różnorodne produkty sypkie oraz płyny, a także wiele innych surowców, które były właśnie przez nas konfekcjonowane, spotkać można w najbardziej znanych sieciach handlowych i licznych małych sklepach.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce w konfekcjonowaniu produktów – jak również za sprawą profesjonalizmu pracowników i doskonałego parku maszynowego oraz laboratoriów – potrafimy efektywnie sprostać każdemu wyzwaniu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!

Darmowa Wycena

12 + 15 =