Konfekcjonowanie ziół — usługowe pakowanie
i konfekcja b2b

Zioła to prawdziwy cud natury, który ma wspaniałe właściwości, poprawiające nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Zioła możemy dostać w formie lekarstwa, suplementu diety, dodatku do żywności oraz jako kosmetyki. W każdej z tych form zdecydowanie można się zakochać, ponieważ są skuteczne, naturalne i bezpieczne. Towarzyszą człowiekowi od zawsze, dlatego rozpoznajemy tak wiele rodzajów i zastosowań, a z pewnością jeszcze sporo możemy się o nich dowiedzieć.

W zależności od zastosowania oraz formy danego zioła firma konfekcjonująca dostosowuje do nich odpowiednie opakowania. Niektóre z ziół są sprzedawane w szklanych słoiczkach, inne w plastikowych, a jeszcze inne w bawełnianych lub papierowych torebkach. Czasem wybrane przez producenta opakowanie pełni głównie formę ozdoby, jednak zioła muszą zawierać specyfikację i ulotkę tłumaczącą konsumentowi zastosowanie, przeciwwskazania i działania danego zioła. Jest to ważne, ponieważ po zioła sięgamy najczęściej w trosce o nasze zdrowie, a z nim, jak wiadomo, igrać nie wolno. Szczegółowe przepisy prawa doskonale określają, jak takie suplementy/herbaty/susze itp. produkty powinny być opisane i zapakowane. Zadaniem firmy konfekcjonującej jest przestrzegać tych wymogów, a jednocześnie zadbać, aby opakowanie zapewniało trwałość ziołom, było wygodne w użyciu i wywoływało pozytywne reakcje u konsumentów.

Optymalne rozwiązanie dla konfekcji ziół

Najlepszym rozwiązaniem dla hodowców i producentów produktów ziołowych jest skorzystanie z doświadczonej firmy konfekcjonującej. Pozwala to, na unikniecie wielu błędów, powierzenie ogromnej odpowiedzialności zewnętrznej firmie oraz braku konieczności inwestowania w specjalne maszyny. Odpowiedni park maszyn jest niezbędny głównie przy konfekcji na skalę hurtową, co w przypadku ziół ma miejsce bardzo często. Ich porcjowanie, segregowanie, ważenie i pakowanie to bez pomocy nowoczesnych technologii zadanie niewykonalne lub wymagające zatrudnienia sporej ilości nowych pracowników. Odpowiednia firma konfekcjonująca nie tylko zadba o odpowiednie opakowanie produktu, ale także zaprojektuje etykietę i opakowanie korzystne pod względem sprzedażowym oraz zadba o odpowiednie przygotowanie produktu do wysyłki. Taka kompleksowa obsługa jest ogromnym ułatwieniem i usprawnieniem produkcji oraz przyspieszeniem wprowadzenia produktu na sklepowe półki. Zapewne nie trzeba również podkreślać, że zlecenie części zadań firmom zewnętrznym bardzo często jest także korzystne pod względem finansowym.

Opinie klientów z Google Maps

 • review rating 5  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • review rating 5  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • review rating 5  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • review rating 5  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • review rating 5  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020

Darmowa Wycena

9 + 5 =