Doświadczeni i profesjonalni

Gdy przyjmujemy zlecenie na konfekcjonowanie produktów, wszystkie dotyczące go informacje pozostają poufne – restrykcyjnie i trwale.

Pracujemy dla dużych przedsiębiorstw i małych rodzinnych firm. Obsługujemy znane sieci handlowe oraz mniej znane sklepy i punkty dystrybucji. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. I każdemu gwarantujemy pełną poufność podjętej z nami współpracy.

Współpracujemy na zasadzie znanej firmom programistycznym i coraz szerszemu gronu właścicieli sklepów internetowych (white label). Informacja o realizacji zlecenia nie zostaje upowszechniona, a opakowania zawierają tylko oznakowanie zleceniodawcy.

Wiemy, że w biznesie ważna jest jednolita komunikacja, a klienci każdego producenta chcą widzieć tylko przydatne informacje na opakowaniach produktów. Nie załączamy więc do zrealizowanych zleceń jakichkolwiek informacji dotyczących naszej firmy.

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych partnerów biznesowych. Gwarantujemy, że wszystkie elementy umowy, sposobu wykonania zlecenia, terminów, nakładów wykorzystanych materiałów i in. zawsze są i zawsze pozostaną objęte tajemnicą.

Każdy z naszych pracowników podpisuje umowę NDA, zawierającą rozbudowaną w uzasadniony sposób klauzulę poufności, chroniącą interesy partnerów biznesowych naszej firmy. Każdy potwierdził też deklarowaną dyskrecję wieloma latami praktyki.

Podejmując z nami współpracę, partner biznesowy zyskuje pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane według ustalonych wytycznych, a wszystkie związane z nim informacje i korespondencja pozostaną do wyłącznej wiadomości stron kontraktu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!

Darmowa Wycena

13 + 3 =